تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

نقشه منطقه آزاد تجاری اردبیل در هیات دولت بزودی تصویب می شود

  ه گزارش ایرنا، مجید خدابخش در شورای برنامه ریزی استان اردبیل گفت: این نقشه به هیات دولت ارسال شده و به احتمال زیاد در دولت تصویب و به مجلس شورا ی اسلامی ارجاع می شود.
  وی با اشاره به تعین محدوده منطقه آزاد تجاری، صنعتی اردبیل افزود: در ابتدا به محدوده تعیین شده این منطقه ایراد گرفته شد و سرعین و مشگین شهر را از محدوده حذف کردند سپس گرمی را هم حذف کرده بودند اما محدوده آن با پیگیری نمایندگان در حدود 40 هزار هکتار تعیین و نقشه اش هم مشخص شد.
  استاندار اردبیل گفت: بخاطر اینکه محدوده منطقه آزاد زیاد بود و شهرستانهای دیگر هم در این محدوده بودند نام آن را بعنوان منطقه آزاد استان اردبیل مطرح کردند البته برای تغییر نام آن هم نمایندگان می توانند در کمیسیون مربوطه پیگیری کنند.
  خدابخش قابلیت های مغان را در ایجاد منطقه آزاد بی نظیر دانست و افزود: وجود کشت وصنعت مغان، اراضی پایاب سدخداآفرین و فرودگاه مغان موقعیت این منطقه را دو چندان کرده است.
  استاندار اردبیل در خصوص بهره مندی دستگاههای اجرایی از اسناد خزانه اسلامی افزود: همه دستگاهها می توانند از این صندوق استفاده کرده و مطالبات پیمانکاران را می توانند از این طریق پرداخت کنند.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود کسب دو مدال طلا در مسابقات پارالمپیک توسط ورزشکاران این استان را افتخار آفرین دانست و گفت: کسب این موفقیت توسط ورزشکاران استان اردبیل مایه افتخار است و انشاالله در دوره های آتی ورزشکاران ما بتوانند به مسابقات المپیک هم راه بیایند که امسال جای استان اردبیل در این مسابقات خالی بود.


  این مطلب تا کنون 103 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : اردبیل ,منطقه ,محدوده ,استان ,آزاد ,مسابقات ,منطقه آزاد ,استان اردبیل ,توسط ورزشکاران ,استاندار اردبیل ,محدوده منطقه ,
  نقشه منطقه آزاد تجاری اردبیل در هیات دولت بزودی تصویب می شود

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر